Home >Výrobky a služby >Lisování - Přesný střih

Lisování - Přesný střih

Přesné střihání materiálů na lisech (fineblanking, výstředníkový, hydraulický) Feintool do meze pevnosti v tahu 550 MPa a síly 8 mm.

Výroba Technologie Výrobky
Výroba Technologie Výrobky
Přesný střih - Fineblanking
Výroba

Přesný střih - Fineblanking

Zabýváme se výrobou ocelových lisovaných dílů do různých aplikací (automobily, čerpadla, elektromotory, klimatizační jednotky). Zpracováváme běžné uhlíkové oceli i nerezové oceli ve svitcích. Jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům na přesnost lisování využíváním lisů pro přesný střih, tzv. fineblanking.

Technologie zpracování
Technologie

Technologie zpracování

Fineblanking (přesný střih) představuje perspektivní technologii, protože mnohdy dokáže nahradit konvenční třískové obrábění úsporou počtu výrobních operací. Tím umožňuje výrazně zvýšit výrobní produktivitu, a tak snižovat výrobní náklady.
Feinblanking umožňuje sériovou výrobu přesných dílů bez tržených střižných ploch, tedy bez jejich dodatečného následného opracování, a díly lze vyrábět při integraci tvářecích a razících operací do jednoho pracovního procesu. Švýcarské lisy Feintool (disponujeme 2 lisy s tonáží po 250t) umožňují kombinaci 3 sil, charakteristickou pro fineblanking. Ta zaručuje velmi vysokou přesnost rozměru (dle požadavku, v setinách mm), rovinnosti a tvaru.

Klasické stříhání je u nás využito pro výrobu několika výrobků neautomobilového charakteru. Používáme výstředníkové lisy s tonáží do 63t.

Výrobky

Prohlédněte si náš sortiment

Dotazník

Máte na nás nějaký dotaz mebo chcete poptat produkt?

Neváhejte se na nás obrátit.
Vaše požadavky zpracováváme každý pracovní den!

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit