Home >Výrobky a služby >Lisování - Přesný střih

Lisování - Přesný střih

Výroba

Zabýváme se výrobou ocelových lisovaných dílů do různých aplikací (automobily, čerpadla, elektromotory, klimatizační jednoty). Zpracováváme běžné uhlíkové oceli o nerezové oceli ve svitcích. Jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům na přesnot lisování využíváním lisů pro přesný střih, tzv. fineblanking. Přesné střihání materiálů na lisech (fineblanking, výstředníkový, hydraulický) Feintool do meze pevnosti v tahu 550 MPa a síly 8 mm.

Technologie

Fineblanking (přesný střih) představuje perspektivní technologii, protože mnohdy dokáže nahradit konvenční třískové obrábění úsporou počtu výrobních operací. Tím umožňuje výrazně zvýšit výrobní produktivitu, a tak snižovat výrobní náklady.
Feinblanking umožňuje sériovou výrobu přesných dílů bez tržených střižných ploch, tedy bez jejich dodatečného následného opracování, a díly lze vyrábět při integraci tvářecích a razících operací do jednoho pracovního procesu. Švýcarské lisy Feintool (disponujeme 2 lisy s tonáží po 250t) umožňují kombinaci 3 sil, charakteristickou pro fineblanking. Ta zaručuje velmi vysokou přesnost rozměru (dle požadavku, v setinách mm), rovinnosti a tvaru.

Klasické stříhání je u nás využito pro výrobu několika výrobků neautomobilového charakteru. Používáme výstředníkové lisy s tonáží do 63t.

Výrobky

Máte na nás nějaký dotaz nebo chcete poptat produkt?

Neváhejte se na nás obrátit.
Vaše požadavky zpracováváme každý pracovní den!

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit