Home >Výrobky a služby >Nástrojárna

Nástrojárna

Zakázková výroba nástrojů na přesný střih a dalších stříhacích a ohýbacích nástrojů. Výroba podle výkresové dokumentace a individuálních požadavků zákazníka.

Nástroje zhotovujeme na elektroerozivních a obráběcích strojích (drátová řezačka, soustruhy, frézy, brusky). Na přání zákazníka dodáváme konstrukční dokumentaci nástrojů.
Příklady vyrobených nástrojů pro dílce: podložka 04, 06, vidlička pro Argo-Hytos Vrchlabí, držák K9K Renault, příruba Ford, Flange Volvo pro Senior Flexonics a mnohé další.

Nástrojárna
Výroba

Nástrojárna

Provoz nástrojárny slouží k údržbě lisovacích nástrojů z hlavní výroby, k výrobě speciálních přípravků pro výrobu a k výrobě nových lisovacích nástrojů pro fineblanking. Nástrojárna též zaštiťuje měrové středisko. Součástí nástrojárny je údržba, která se stará o bezproblémový chod celého podniku. Pro doplnění výrobních kapacit nástrojárny jsou brány externí zakázky na drátovou řezačku, soustruh a brusku.

Technologie zpracování
Technologie

Technologie zpracování

V nástrojárně jsou využívány klasické výrobní technologie jako jsou řezání, frézování, soustružení, vrtání a broušení. Ke strojní výbavě nástrojárny patří klasické stroje (soustruhy, frézky a vrtačky), souřadnicová vyvrtávačka a souřadnicová drátová řezačka Hitachi. K výbavě údržby patří strojní nůžky, ruční ohýbačka plechů a svářečka. Měrové středisko využívá 3D měřící stroj Mitutoyo, Drsnoměr Hommel, nástrojový mikroskop Zeiss a Tvrdoměr Rockwell.

Výrobky

Prohlédněte si náš sortiment

Máte na nás nějaký dotaz nebo chcete poptat produkt?

Neváhejte se na nás obrátit.
Vaše požadavky zpracováváme každý pracovní den!

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit