Home >Výrobky a služby >Manikúrní nástroje

Manikúrní nástroje

Výroba manikúrních nůžek, kleští, štipek a štípaček na nehty a kůži. Nehtové pilníky, pinzety a malé manikúrní nástroje.

Nástroje pro manikúru a pedikúru vyráběné z kvalitní uhlíkaté oceli a galvanicky pokovované niklem. Široký sortiment nehtových a záděrkových nůžek v zahnutém a rovném provedení. Dále vyrábíme klasické i nůžkové pinzety, safírové nehtové pilníky různých velikostí provedení a také malé manikúrní nástroje jako jsou nožíky, skalpely, odnímáčky, odhrnovače a lopatičky.

Výroba Technologie Výrobky
Výroba Technologie Výrobky
Manikúrní nástroje
Výroba

Manikúrní nástroje

Vyrábíme kovové náplně manikúr (nůžky, pinzety a pilníčky), které v pěkném koženém či koženkovém pouzdru představují pro každého člověka nezbytnou výbavu hygienických potřeb. Tyto pak prodáváme zájemcům prostřednictvím přímé objednávky nebo e-shopu.

Technologie zpracování
Technologie

Technologie zpracování

Pro výrobu nůžek a pinzet používáme lisy pro fineblanking. Vystřihlé polotovary nůžek pak prochází celkem složitým výrobním procesem, ve kterém jsou využity omílací stroje, brousící a leštící stroje, nýtovací stroje, nějaká ta ruční práce a niklovací galvanická linka.

Výrobky

Prohlédněte si náš sortiment

Dotazník

Máte na nás nějaký dotaz mebo chcete poptat produkt?

Neváhejte se na nás obrátit.
Vaše požadavky zpracováváme každý pracovní den!

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit